ASUS ROG, CES Fuarı’nda Oyun Dünyasının Sınırlarını Aşacak

ASUS ROG, dünyanın en önemli ve etkili tüketici elektroniği fuarı CES 2024 kapsamında gerçekleştireceği “For Those Who Dare: Transcendence” sanal lansmanında oyun dünyasının sınırlarını aşacak en yeni teknolojilerini tanıtacak. 8 Ocak 2024 tarihinde gerçekleşecek çevrimiçi etkinlikte; üstün performansı ve inovatif tasarımlarıyla dikkat çeken dizüstü bilgisayarlar, monitörler, bilgisayar çevre donanımlarını sergilemek dışında, her oyun severin ROG Ally deneyimini yaşaması için canlı yayında bir hediye kampanyası da gerçekleştirilecek.

Oyun deneyiminde mükemmelliğin peşinde olan ASUS ROG; yeni ROG Zephyrus dizüstü bilgisayar serisi, oyun deneyimini zenginleştiren özellikleriyle ROG Phone 8 dahil olmak üzere çok daha fazlasını tüketicisiyle buluşturacak. Bu senenin en yeni cihazları; üst düzey kaliteye sahip tasarımları ve performanslarıyla, evde veya yolda fark etmeksizin oyun tutkunlarına benzersiz bir oyun deneyimi sunacak. Dahası ASUS ROG; inovatif, şık ve güçlü masaüstü bilgisayarlarıyla bileşen tasarımında yepyeni bir yaklaşımın da açılışını yapacak.

ASUS ROG; oyun dünyasında ezberleri bozacak teknolojilerini sergilemenin yanında, özel bir hediye kampanyasıyla oyun tutkunlarını sevindirecek. Bu kampanya dahilinde, oyun bilgisayarlarının özelliklerini avuca sığdıran el konsolu ROG Ally bulunuyor. Her oyun tutkununun ROG dünyasını tecrübe edebilmesi için ASUS ROG, canlı yayın üzerinden gerçekleştireceği etkinlik esnasında her dakika başında bir ROG Ally hediye edecek.

ASUS ROG’un yeni ürünlerini sergileyeceği “For Those Who Dare: Transcendence” sanal lansmanına https://rog.asus.com/event/ces/ linkiyle çevrimiçi ulaşılabilecek. En yeni ASUS ROG oyun teknolojilerini  daha yakından görmek isteyenler de Las Vegas’ta düzenlenen teknoloji etkinliğine bizzat katılım sağlayabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x