Survivor All Star’da ödül oyununda fark geldi! ‘Merve’ye çok dikkat et demişti’

MUSA CAN ÇAYAN- Survivor All Star’da konsey sonrası 4. eleme adayı olan Aleyna Kalaycıoğlu, bazı arkadaşlarının onun adını yazmasına şaşırdığını ve ihanete uğradığını ifade etti. Kalaycıoğlu, “Buraya gelmeden çok sevdiğim birlikte yol yürüdüğüm menejerim bana demişti ki herkesi geç Merve’ye çok dikkat et demişti.” dedi. Pınar Saka, konseyde Nagihan ve Nefise’nin isimlerinin çıkmasına şaşırmadıklarını ifade etti. Aysu Keskin kendini düelloya hazırladığını söyledi. Ödül oyununda fark geldi. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şı şekilde:

‘MERVE’YE ÇOK DİKKAT ET DEMİŞTİ’

Aleyna Kalaycıoğlu, “Darmaduman bir konsey geçirdim diyebilirim. Tam anlamıyla kardeş dediklerimiz kalleş çıktı cümlesi var ya onu yaşadığım bir konseydi açıkçası. Kimseye beni neden yazdı diye kızmıyorum. Herkesin kendi görüşü herkes kendi istediğini yazar ama beni en çok şaşırtan Merve oldu açıkçası. Buraya gelmeden çok sevdiğim birlikte yol yürüdüğüm menejerim bana demişti ki herkesi geç Merve’ye çok dikkat et demişti. Merve çünkü senin yakınında gibi görünüp senden bir anda karşıya geçebilir ve ruhun bile anlamaz demişti. Bende buraya kimse ile ön yargılı gelmedim aslında Merve’yle çok iyi olmama rağmen Merve’nin konseyde beni yazması beni inanılmaz şaşırttı. Merve çok tehlikeli çünkü insanın bir rengi olur aslında ya siyahtır ya beyazdır. Merve ikisini de kabul etmeyen tarafta” ifadelerini kullandı.

‘BİZ GİZEM’İ YAZDIK’

Konsey hakkında değerlendirmede bulunan Pınar Saka şu ifadelere yer verdi:

Biz açıkçası Nagihan ile Nefise’nin adının çıkmasına şaşırmadık. O kadar az çıkmasına şaşırdık. Aleyna bende, Nefise de, Nagihan da, sorunlar yaşamış olmamıza rağmen takım açısından Gizem’in Aleyna’dan daha az performansı olduğunu düşündüğümüz için biz Gizem’i yazdık.

AYSU KENDİNİ DÜELLOYA HAZIRLIYOR

Aysu Keskin, “Önümde beni bekleyen bir düello var. Bu düelloda Aleyna ile eşleştim. Aleyna’nın ilk tecrübesi olacak. Belki biraz stres yapabilir bilemiyorum. Aleyna aslında hızlı ve atışları güçlü bir yarışmacı. Nilay için, beni sevenler için, ailem için, o düelloda varımı yokumu ortaya koyup bir an önce kendi takıma geri dönmek istiyorum” dedi.

ATAKAN İLE OGEDAY ARASINDA SÖZLÜ ATIŞMA

Ogeday Girişken ve Çağan Atakan Arslan arkadaşlıklarının verdiği samimiyetle oyun esnasında birbirlerine sürekli laf atıyorlar. Ödül oyununda da Atakan, “Ben bedavadan attığım golleri tabelaya yazmıyorum” dedi. Ogeday da, “Nefeslen kelimeleri cümleleri doğru kur.” söyleminde bulundu. Ogeday’ın kazandığı maçları saydığını ifade eden Atakan, “Ben mesela yeni geldim. Bak sayıyorsun 3 oldu. Sen gelseydin saymazdım. Şimdi sana 5 avans daha veriyorum sen 3’sün, 8 ol. Muhasebeye devam. Arada patronlar çıraklarına avans verir ” dedi. Ogeday da, “O zaman bende sana öğleden sonra tatil veriyorum. İzne çıkabilirsin” yanıtı verdi.

ÖDÜLÜ KAZANAN TAKIM

Survivor All Star’da ödül oyununda büyük fark oluştu. Pınar ve Özgür ile Ogeday ve Begüm’ün yarıştığı son oyunu da kazanarak Kırmızı takım 12-6’lık farklı skorla ödülün sahibi oldu.

RIO ÖDÜLÜNDEN KARELER

Dans yarışmasında ilk sosyal medyadan yapılan oylamayla ilk 6’ya giren Damla Can, Yağmur Banda, Özgür, Turabi, Furkan ve Ogeday olmuştu. Bu 6’lı yanlarında Rio ödülüne götürmek istedikleri yarışmacıların sırasıyla Hakan Hatipoğlu, Gizem Memiç, Sercan Yıldırım, Merve Aydın, Yiğit Poyraz, Nefise Karatay olmasına karar vermişti. Aynı puanda olduğu için Acun Ilıcalı kendi kontenjanından Berna’nın da Rio ödülünde yer alacağını açıklamıştı. Turabi’nin sağlık sorunlarından ötürü yarışmaya veda etmesinden yerine Seda Ocak ödüle katıldı. Ödül renkli görüntülere sahne oldu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x