Ünlü rapçi Sansar Salvo: 43 farklı ilaçla intihara teşsebbüs ettim!

Sansar Salvo takma adıyla tanınan rapçi Ekincan Arslan, geçtiğimiz günlerde 43 farklı ilaç içerek intihara kalkıştığını açıkladı. Yaşadıklarını anlatan rapçi, isim vermeden de birilerine tepki gösterdi.

“ADAM KIZ ARKADAŞIMA TELEFON AÇMIYOR”

Eski kız arkadaşı, babası ve ailesinin de dahil olduğu olayları öfkeli bir dille anlatan Arslan “Ben geçen çarşamba 43 adet parol çeşitli antipsikotik ve antibiyotiklerle kişisel bir buhran yüzünden intihar etmişim. Adam kız arkadaşıma telefon açmıyor whatsapptan yazıyor dakikası bitmesin diye Taksim ilk yardımda. Ne yapacaksın ben canıma yine kıysam zaten 2 etti. Evleri mi yiyeceksin?” dedi.

“DOĞACAK HER ZARARDAN SORUMLUSUN”

Silah kullanmayı bilmediğini belirten rapçi, diğer bir paylaşımında ise “Silah kullanmayı bilmiyorum ama kendimi nerede koruyacağımı da çok iyi bilirim. Telefonu kapattım aramayın demiştim. Siz rezil ettiniz . Beni b gün kimseye dövdüremeyeceksiniz avukatcım. Teli kapatıyorum korkak herif. Bundan doğacak her zarardan sorumlusun” ifadelerini kullandı.

EKİNCAN ARSLAN KİMDİR?

Sahne adı Sansar Salvo olan Ekincan Arslan 1989 yılında İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldi. Aslen Malatyalı olan Sansar Salvo 10 yaşından bu yana müzik ile uğraşmaktadır. 2010 yılında kanser teşhisi konulan sanatçı dört yıl süren mücadelesinin ardından hastalığı yendi.

Sansar Salvo 2008 yılında “Adrenalin”, 2009 yılında “Seremoni Efendisi”, 2013 yılında “24. Şarjör” albümünü yayınladı. En öne çıkan şarkıları ise “Duygusal Olmaya Gerek Yok”, “180 km.”, “Psikopat Yazar” ve Kaan Boşnak ile yaptığı “Koptu Kayış” şarkılarıdır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x